Kentekenverlichting kan tot 40% goedkoper
Elke auto heeft verplicht een kentekenplaat. Dit is kenmerkend voor elke auto. Deze kentekenplaat is kenmerkend door de combinatie van letters en cijfers. Hierdoor is de auto en de bestuurder traceerbaar. Elk land heeft een ander soort kentekenplaat. Deze verschilt in afmetingen, kleurstellingen en de locatie van de kentekenplaat. Dit kan ook per voertuig verschillen. In Europa wordt het kentekenplaat afgebeeld met een blauwe vierkant aan de linkerkant waarin de Europese vlag met de landcode in wordt verwerkt. Omdat het kentekenplaat erg belangrijk is, voor onder andere de politie, is het belangrijk dat deze duidelijk af te lezen is. Hiervoor bestaat speciale kenteken verlichting welke u bij carpartsdirect.be voordelig kunt kopen.
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
A1, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | A1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
A1, Links
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal contacten | 3 |
A1, rechts
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal contacten | 3 |
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
O.E. (Original), Aan beide zijden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 103 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
Aan beide zijden, Met LED, Paar, Met weerstand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
Met gloeilamp, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
ECE-getest, rechts, Links, C5W
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
949 540 0104, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 152,5 |
| Voor OE nummer | 949 540 0104 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Aan beide zijden, Zonder lamphouder, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
