Auto speaker
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blank, CuCr (koper/chroom), Lear
| Oppervlakte | Blank |
| Materiaal | CuCr (koper/chroom) |
| DIN / ISO | 72581 |
| Doorsnede [mm²] tot | 6 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 4 |
| Aantal contacten | 1 |
| Voor fabrikant | Lear |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moeren, Sluiter, 40050-IPX2, Draaiknop activering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 40050-IPX2 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheid bij 12V | Max 1000A/10 sek/12V |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aansluitdraad | M10 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moeren, Sluiter, 40050-IPX2, Draaiknop activering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 40050-IPX2 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheid bij 12V | Max 1000A/10 sek/12V |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aansluitdraad | M10 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moeren, Sluiter, IPX4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Stroomsterkte [A] | 150 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX4 |
| DIN / ISO | 40050 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheit bij 24V | Max1000 A/10 sek/24V |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aansluitdraad | M10 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moeren, Sluiter, 40050-IP56, Draaiknop activering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Stroomsterkte [A] | 225 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 40050-IP56 |
| Boutdiameter [mm] | 10 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheid bij 12V | Max 1000 A/10 sek. |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, Messing, Ovaal, IP69K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomsterkte [A] | 250 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Materiaal | Messing |
| Vorm | Ovaal |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K |
| DIN / ISO | 40050 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheit bij 24V | 2000A/5 sek. |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aansluitdraad | M10x1,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, Ovaal, IP65, IEC 529
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomsterkte [A] | 500 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Vorm | Ovaal |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| DIN / ISO | IEC 529 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheit bij 24V | 2500A/10 sek., 2000A/1,5 min., 1500A/4 min. |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aansluitdraad | M10x1,5 |
| Voor fabrikant | CuZn39 F44, gal Sn |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, IP69K, Draaiknop activering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomsterkte [A] | 250 |
| Vorm | Rond |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K |
| DIN / ISO | 40050 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheit bij 24V | 2500A/5 sek. |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor fabrikant | CuZn39+Ag |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moeren, Sluiter, Draaiknop activering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Stroomsterkte [A] | 250 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 40050 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Belastbaarheit bij 24V | Max2500 A/10 sek/24V |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aansluitdraad | M10 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
40050-IP65, Dauerbelastung 250A, 2500 A max 5 sek., 4 x M10 Batterie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| DIN / ISO | 40050-IP65 |
| Belastbaarheid bij 12V | Dauerbelastung 250A, 2500 A max 5 sek. |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aansluitdraad | 4 x M10 Batterie, 2 x M5 Spule |
| Voor fabrikant | Mit sep.Spule |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
40050-IP65, Dauerbelastung 250A, 2500 A max 5 sek., 4 x M10 Batterie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| DIN / ISO | 40050-IP65 |
| Belastbaarheit bij 24V | Dauerbelastung 250A, 2500 A max 5 sek. |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aansluitdraad | 4 x M10 Batterie, 2 x M5 Spule |
| Voor fabrikant | Mit sep.Spule |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
40050-IP65, Dauerbelastung 250A, 2500 A max 5 sek., 2 x M5 Spule
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| DIN / ISO | 40050-IP65 |
| Belastbaarheit bij 24V | Dauerbelastung 250A, 2500 A max 5 sek. |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aansluitdraad | 2 x M5 Spule, 2 x M10 Batterie |
| Voor fabrikant | Mit sep. Spule |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
40050-IP65, Dauerbelastung 250A, 2 x M10 Batterie, 1 x M5 Spule
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| DIN / ISO | 40050-IP65 |
| Belastbaarheit bij 24V | Dauerbelastung 250A |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aansluitdraad | 2 x M10 Batterie, 1 x M5 Spule |
| Voor fabrikant | Trennt + Pol, 2500 A max 5 sek. |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met parkeerlichtfunctie, Met wis-was functie, Met grootlicht functie
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met parkeerlichtfunctie, Met wis-was functie, Met grootlicht functie, Met cruise control, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 5, 6, 13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, wit
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Buitendiameter [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 3,9 |
| Dikte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1724 N-Typ, 6 x 70
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 7 |
| Aantal contacten (ingang) [-polig ] | 7 |
| Lengte [mm] | 191 |
| DIN / ISO | 1724 N-Typ |
| Diameter [mm] | 274 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 x 70 |
| Ingangspanning [V] | 24 |
| Uitgangspanning [V] | 12 |
| Rendement [%] | 98 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wis-was functie, Met lichtschakelfunctie, Met wis-was functie achterruit
| Voor OE nummer | 735622186 |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met lichtschakelfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met cruise control, Met wis-was functie, Met parkeerlichtfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met cruise control, Met wis-was functie, Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 5, 6, 13 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, wit
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Buitendiameter [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 4 |
| Dikte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 47,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [mm] | 345 |
| Voor OE nummer | 1720101 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, 000 540 6336
| Nettogewicht [g] | 135 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 000 540 6336 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
