Abakus auto-onderdelen
Rechts, Binnenste deel, rood, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 212-1327L-A |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, rood, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Artikelnummer paar | 212-1329L-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, W16W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, W16W |
| Registratietype | ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 212-1342L-UQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, W16W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Europa |
| Artikelnummer paar | 212-1344R-LD-UE |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, W16W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Europa |
| Artikelnummer paar | 212-1344L-LD-UE |
| Aantal portieren | 4 |
ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | W21W |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ECE-getest, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Aan beide zijden, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Transparant
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 212-1426L-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit/geel, zwart, 212-1509R-2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 212-1509R-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit/geel, Rookgrijs, 212-1509L-2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 212-1509L-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gloeilamp, wit/geel, 212-1539R-6CA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit/geel |
| Artikelnummer paar | 212-1539R-6CA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, geel, wit, 212-1539L-6
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lichtschijfkleur | Geel, wit |
| Artikelnummer paar | 212-1539L-6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 212-1540R-AE-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Verchroomde rand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde rand |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 212-1551R-AE1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Verchroomde rand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde rand |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 212-1551L-AE1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met navigatielicht, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel, wit |
| Artikelnummer paar | 212-1552R-6A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit/geel, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1561R-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit/geel, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1561L-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 212-1562R-AE6C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Met gloeilamp, 212-1569R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1569R-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 212-1572L-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Europa
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Landuitvoering | Europa |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1992 |
| Artikelnummer paar | 212-1575R-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Europa
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Landuitvoering | Europa |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1992 |
| Artikelnummer paar | 212-1575L-AE |
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 212-1578L-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Met schroefverbinding
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroefverbinding |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1992 |
| Artikelnummer paar | 212-1580L-AE |
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 212-1582R-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 212-1582L-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1987 |
| Artikelnummer paar | 212-1583R-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Met gloeilamp, 212-1594R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1594R-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
