Abakus auto-onderdelen
212-2925R-UQ, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-2925R-UQ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Inbouwplaats | Links |
212-2925L-UQ, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-2925L-UQ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
Links, 212-2934R-UQ, ECE-getest, SAE gecontroleerd
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 212-2934R-UQ |
| Registratietype | ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, 212-2934L-UQ, ECE-getest, SAE gecontroleerd
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 212-2934L-UQ |
| Registratietype | ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, W21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Artikelnummer paar | 212-4001R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, W21W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Artikelnummer paar | 212-4001L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, W21W, ECE-getest, Onderste deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-4004L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, Zonder gloeilamp, 213-1101R-LD
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1101R-LD |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, Zonder gloeilamp, 213-1101L-LD
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1101L-LD |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1131R-LDEMN |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, Met navigatielicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1131L-LD-EN |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1131L-LDEMN |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1136R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1136L-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1138R-LD-EM |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1138L-LD-EM |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, H4, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1139R-LD-EM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H11/HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 213-1142L-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, PY21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PY21W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1143R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, WY21W, HB3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, WY21W, HB3, H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Artikelnummer paar | 213-1147RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, WY21W, HB3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, WY21W, HB3, H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Artikelnummer paar | 213-1147LMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, geel
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, geel, Met gloeilamp, 213-1506R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1506R-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 213-1506L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1506L-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 213-1509L-2CAE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gloeilamp, geel, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel, wit |
| Artikelnummer paar | 213-1515R-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1522R-AEG |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1522L-AEG |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gloeilamp, 213-1530R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1530R-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Met gloeilamp, 213-1530L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 213-1530L-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 213-1531R-AQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 213-1531L-AQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
