Blue Print Brandstoffilter
Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 74 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 79 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 10, 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 172 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank, Met pakkingen, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Diameter o-ring [mm] | 116 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 113,5 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 105,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Pijpfilter, Met afdichtring, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Diameter o-ring [mm] | 64,5 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Kunststof
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5, M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Pijpfilter, Met houder
| Filter type | Pijpfilter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wateraftapplug, Pijpfilter
| Filter type | Met wateraftapplug, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 179 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 10, 8 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Let op de serviceinformatie |
M12 x 1,25, M16 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25, M16 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Papier, Met pakkingen, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Materiaal | Papier |
| Binnendiameter [mm] | 46 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 127 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 118 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Binnendiameter [mm] | 43 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter, Met afdichtring
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Pijpfilter, Met pakkingen
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, M16 x 1,5, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M16 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 84 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Breedte [mm] | 70 |
| Diameter o-ring [mm] | 27,5 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 133 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Pijpfilter, Met pakkingen
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 168 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met houder
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 154 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Breedte [mm] | 85 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 7,7 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, M12 x 1,5, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M12 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
